Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felugró ablakok eltávolítása,...

Felugró ablakok eltávolítása, de hogyan is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lenti képen látszódó hirdetés állandó jelleggel jelen van a böngészés során. Letöröltem a Chrome-ot újra raktam de nem javult a helyzet. Leszedtem a FireFox-ot hátha de oda is átterjedt... Avastot használok de nem talál semmit... Hogyan tudom eltüntetni?? Lassúvá teszi a böngészést átirányít másodpercenként más oldalakra.

Előre is köszönöm a segítséget!


A hirdetések sarkában az áll,hogy: Wander Burst Ads


[link]


[link]



2015. aug. 18. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Három vonal alatt (jobb felső sarokban): ezt megnyitod, Beállítások, alul Speciális beállítások, megnyitod ezt is, Adatvédelem, Tartalombeállítások. Előreugró ablakok: ezt tilsd le.

Használd a reklámblokkolót.

Három vonal alatt, Bővítmények letöltése, itt a webáruházból töltsd le az Adblock Plus-t és hozzá a magyar, német, orosz, román külső szűrőt. Nem lesz több reklámod, zavaró egyáltalán nem.

[link]

2015. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox-hoz is le lehet tölteni Adblock Plus-t.
2015. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Megcsináltam lépésről lépésre. Sajnos továbbra is fent áll a probléma. Minden 2.klikk átrak valami más honlapra...


[link]

2015. aug. 18. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le, lehet, hogy vírus:

[link]

2015. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Ccleanert (takarító program) és futtasd le naponta. A Free-t töltsd le.

[link]

2015. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megtettem mindent de sajnos megmaradt a probléma.Lehet,hogy marad az újratelepítés.... :D

Ment a Zöld mindenkinek!

2015. aug. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!