Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akinek van tumblrje megosztana...

Akinek van tumblrje megosztana velem pár dolgot? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Mióta van?

Milyen stílusú?

Hány követőd van?

Mik az észrevételeid a többi tumblissal kapcsolatban?

Ha lehet mindegyik kérdésre válaszoljatok ill. aki nem szereti inkább ne is írjon ide. Köszönöm.

Röviden itt a sajátom példának: 7-8 hónapja kábé; dark-horror, néha vicces; 16ezer+ a követőim száma; nagyon pozitív mindenki akivel eddig társalogtam kedves volt.



2015. aug. 26. 11:00
 1/7 anonim válasza:

Február óta van

Meghatározatlan stílus fekete-fehér,színes képek egyaránt és sok sorozatos kép

288 követőm van

Alapjában véve pozitív tapasztalatom van velük:)

2015. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

2014február

attol függ milyen kedvem van, régen depresszív volt.. ma már színes; feke-fehér képek megtalálhatók rajta minden stilusban :D

1300

akik mostanában kezdik ezt, azoknak az a fontos hogy sok követöjük legyen és ez felidegesit.. de vanna nagyon aranyos emberek már több fb ismerösöm is van közülük :D

2015. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mióta: idén júni vége óta

Stílusa: animés-mangás, főleg yaoi

Követők: 2, ők sem tudom, miért :DD

A többi tumblis, kiket ismerek, nagyon kedves, és mivel hasonló stílusú blogokat követek, mi magunk is hasonlóak vagyunk^^

2015. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1 éve van meg (hétvégén volt a szülinapja^^)

922 követőm van jelenleg.

Színes tumblr, engem tükröz ezért a hangulata változó, de többnyire vidám, bolondos :) elképesztően imádom- már ha lehet ilyet mondani rá:D

Nem csipázom azokat akik azt szajkózzák hogy az oldaluk róluk szól, de még is véleményt és pontozást kérnek róla..(de tényleg ennek mi értelme? Megnyitom a tumblim. azt látom hogy tökéletes. Elvégre olyanná alakítottam és olyan képeket tettem rá amik nekem tetszenek. Ha valakinek nem tetszik úgy se nézegeti:))

Ezeken a furcsa felhasználókon kívül úgy érzem nagyszerű kis közösséget alkot. Váltottam már üzeneteket másokkal, és a barátaim többségének is van tumblija. :)

Ha kicsit összezuhanok, már az megnyugtat hogy a főoldalon tekergetek a képek között:D lehet ez már lassan függőség de legalább nem káros:D

2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kb egy féléve

mindenféle, mikor milyen kedvem van..

60

nagyon sokan depressziósak

2015. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. 2 éve.

Volt, hogy nem sokat foglalkoztam vele, kevés a poszt, sokáig nem voltam aktív.


A rajzaimat rakom fel az oldalra, ezért a stílus kevésbé mutatkozik meg, mint más tumblinál.

Glam metal, punk rock, 60as, 70es, 80as 90es évek filmjei, zenéi.


Követőm elég minimális, 24 asszem...


Észrevételem: Majdnem minden második tumbli ugyanolyan, cigi, pia, alultáplált modellkölykök, lánádelréj, depis képek, piercingek, bumszli cipők, színes hajak, önsajnálat, és "életbölcsességek". Mindenki azt hiszi magáról, rohadtul egyedi, közben rohadtul nem az...


Ennyi lenne :D

2015. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

-egy éve van kb :D

-hát ilyen bohémes, ilyen lazázós, régebben sok depit tettem ki, de most több képet teszek meg minden :D

-vagy 35 van kb :DDD

-van naagyon depis meg véres, azokat nem bírom, mert nem bírom az egész látványát, de vannak nagyon vidámak is, ez olyan, hogy két véglet van :D

2015. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!