Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha törlöm az okostelefonról a facebookot attól még használhatom a facebook-messengert? A Facebookra valójában nincs szükségem, csak szinte minden barátomat ott tudom elérni.

2015. aug. 31. 20:12  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen okostelefon? (android, Windows Phone, blackberry, stb.)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. aug. 31. 20:18 Privát üzenet
Én is letöröltem a rendes fb-ot mert lassította a telómat, a messengert attól még ugyanúgy tudtam használni. Most csak a fb Lite van a telómon ami sokkal gyorsabb és kevesebbet fogyaszt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. aug. 31. 23:25 Privát üzenet
Nekem soha nem is volt a telefonomon Facebook alkalmazás, mégis működik rajta a Messenger. :)

# 3/4Időpont 2015. szept. 1. 12:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 android telefonra gondolok.

Köszönöm a válaszokat.

# 4/4Időpont 2015. szept. 1. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A blogspot üzemeltetőit hogyan tudnám elérni?
Távoli asztali kapcsolattal, miért nem tudom elérni a servert?
Hogyan tudom elérni azt hogy a videó amit feltöltöttem youtube-ra HD-ben is elérhető legyen?
Wifi jel erősítése otthonra. Hogyan? Van egy T-home-os beépített antennás routerem. Ennek a wifi jelét szeretném valamilyen eszközzel fölerősíteni. Azt szeretném elérni hogy a az...
T-Home hűség idő lejár és horror összeget kérnek havonta, mit tudok lépni (valamilyen kedvezményt elérni)?
Hogy tudom elérni hogy se messengeren, se facebookon ne lehessen látni hogy be vagyok/voltam jelentkezve?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!