Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek pókerből megélő...

Ismertek pókerből megélő magyar átlagembereket?

Figyelt kérdés
A ti ismeretségi körötökre gondolok nem sztárokra . Meg lehet élni belőle . Van aki elárulta a titkát?

2015. szept. 20. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

Szinte mindenből meglehet élni, ha van egy kis kreativitásod....


Ha egész napodat azzal töltöd, hogy eljársz pókerversenyekre (amik pénzért mennek persze) és megnyered mindet, akkor meglehet élni...

2015. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Jó de nem ez volt a kérdés.


Azt kérdeztem ismersz e van e ismerősöd aki létező élő személy és profitot termel online pókeren .

2015. szept. 21. 18:24
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem ismerek olyat aki ebből él személyesen, csak pókerfórumról, de gondolom nem ilyenre gondoltál.

Én nem tudok belőle megélni, fizetéskiegészítésként veszek ki kb havi 200-300$ napi 1-2 óra pókerrel NL25-ön, de csak erre alapozni nem mernék.

2015. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm is van aki úgymond a pókerből él, az egyikük családos ember.

Nincs semmi titok a dologban, csak ugyanaz kell hozzá mint bármelyik más "szakmához". Affinitás,kitartás,fejlődésre való igény és emberismeret.

2015. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Na erre gondoltam.


Méghogy fizetés kiegészítés te most viccelsz ?:D 200$ napi 1-2 óra munkával az 55eFt másnak ennyi a havi jövedelme !


Tudom hogy nem fogod elárulni a titkod csak annyit mondj meg ezekszerint nem tornákon indulsz mert az nem egy két óra hogy fizetős helyen végezz.


De akkor mégis hogy tudsz leülni egy asztalhoz és minden nap úgy játszani hogy profitba gyere ki.


Én a pokerstarson játszom amin te azt nem ismerem lehet hogy ez a hiba?


Én ahányszor leültem kp es asztalhoz mindíg elveszítettem a pénzem.


10cent es tornákon szoktam indulni ,legalább húsz ilyenen játszottam és egyszer nyertem meg akkor is egy hülye belőpőt nyertem amin utána 2 perc alatt kiestem azon a játéokon.

Egyszer nyertem vissza a 10centet másfél óra játék után.


Utána kitaláltam azt a stratégiát hogy csak 1 óra után szállok be a játékba késve nevezve hátha addig kiszóródnak olyanok akik ellenfelek de akkor is 2 óra után rendszerint kiesek még fizetés előtt . Semmilyen logikát nem látok benne hiába blöffölök hiába vannak jó lapjaim soha nem fejlődök sehova mindíg ugyan az a forgatókönyv . Azért gondolom hogy van valami titok pl egy program ami hellyettem játszik és felismeri a játékosok stílusát és a szerint dönt.


Azt sem értem hogy a nagymenők mindíg azt hangoztatják hogy egyszerre játszanak 8 asztalon ,ekkora reakcióidő alatt nem is lehet lenyomozni a játékosokat ,mégis ezek a játékosok pénzt keresnek vele . A nagy számok törvénye?


Játszak reggeltől estig és egyszer nyerek 10c ből 20$ rt és nem is kell odafigyelni annyira ami egyébként is lehetetlen 8 asztalt figyelni tehát itt van valami rejtett titok amit nem árulnak el akik ezzel pénzt keresnek.


A valós Korda tv s pókerban sem 8 asztalon játszanak hanem egyen és szépen végigvárják nyugisan a köröket meg ott ismerik is egymást. Olyan ellentmondásos az online pókeren való pénzkeresés mégis tény hogy rengetegen ebből élnek.


Tudom most az lesz a válasz hogy tanulj meg pókerezni de pont erről beszélek hogy ez nem olyan személyes mint a valóságban hanem olyan lutri szerű.De ha lutri az egész akkor te is hogy tudsz egy fél fizetést hazavinni belőle ?

2015. szept. 22. 19:32
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem jövök ki minden nap profitba, sőt volt egy hónap idén amikor mínuszban voltam a variancia miatt, itt a hosszútáv számít és ha megnézem az egész évet kb havi 200$-ra jön ki. Napi lebontásban van mikor 50-et bukok, máskor 80-at nyerek, másnap nullába jön ki, de pár hónap alatt és pár százezer leosztás után + lesz az összeg. Ezért nem mernék megélhetés szintjén játszani, bár ott nem lenne ekkora az eltérés, mert napi 6-8 órában jóval több leosztás megy le és hónap végére kisebb lesz a variancia.


Van két segédszoftver, teljsen legális (majdnem) minden terem engedélyezi (pár kisebb nem), ami statisztikákat mutat élőben a játékosokról és e szerint tudom igazítani a játékom az ellenfelekhez. Pokertracker 4 vagy Holdem manager 2 a két legjobb ezen a téren. Nem egy asztalon játszom hanem 4-6 cash game gyors pókeren (pokerstarson zoom a neve és ott csak 4 asztalon lehet egyszerre játszani). Eleinte nehéz megszokni, de én már nem is nagyon tudnék egy asztalozni online, mert unalmasnak érzem.


Igen a tanulást javaslom, anélkül online nem fogsz nyerni, először videósorozatok és cikkek olvasgatását később meg kézelemzőfórum használatát és saját handjaid elemzését.

Két magyar oldal van: Pokerstrategy és Pokerakademia én az előbbit használom gyakrabban, több oktató anyag van fent rajta.


Bankrollmanagmentet tartsd be, ami minimum 30 beülő cash gameben, sit and go ban és versenyeken akár 100 felett is lehet az ajánlott.


Pokerstarson mondjuk nem sokat játszottam, de összességében ott minuszban vagyok egy kicsit, de csak kb egy hónapot játszottam ott, erősebb a mezőny, mint a többi teremben.

2015. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen a zoomon játszottam én is kétszer bár ne tettem volna ,hiába nyertem egy kicsit tehát lett egy dollárom a következő asztalnál lement nullára azóta csak 10c es verseneken indultam de mára az összes pénzem elfogyott ami 10dollár volt amugy.
2015. szept. 25. 21:24
 8/20 anonim válasza:

Látom a kérdezőnek sem megy Pókerstearson, és a 3. válaszoló is ott mínuszban van.

Nem vagyok összeesküvés elmélet gyártó, de szerintem az a terem nem tisztességesen "játszik".

Én régen egy póker teremben ami sajnos megszűnt 25 dollár befizetésből pár hónap alatt 700 dollárt csináltam versenyeken.

Ott csak türelem, kitartás, az ellenfelek megismerése kellett. Ott ha ász párral játszottam, akkor 80%-ban nyertem. És szerintem ez a normális. Pókerstarson KB 5% arányban nyerek ász párral, Jön ellenem a másik 7-es 2-esel és 90% ban az ilyen nyer. Ja meg Pókerstarson nem ritka hogy egy 9 fős asztalon leosztódik egy ász pár, egy király pár, és egy dáma pár, és ez a 3 megy all in-re a flop előtt. És 90%-ban feljön egy dáma. :) Szóval a Pókerstarsnál olyan leosztások tömkelege van, amik élő pókerben fényévben egyszer jönnének elő. A Pókerstarnal viszont ha van 100 olyan all in, hogy a 7-es 2-es ász pár ellen a flop előtt, akkor 95 esetben a 7-es 2-es nyer. :)

Aki teheti azt a termet messzire kerülje el.

2015. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akkor melyik oldalt ajánlod én eddig csak a fultilten regiztem de még nem élesbe, a játékpénzen első versenyen én is nyeréssel zártam és nagyon könnyen adta a jó helyzeteket . De számomra olyan átláthatatlan az az oldal pl a játékpénz nyereményemet nem is látom sehol csak nullákat mindenütt és hogy fizessek be. Meg ott alig látok induló versenyeket csak ilyen egy nap egy kettő ami az olcsó kategória . Gyanus az is nekem hogy friss regisztrációnál elhúz egy mézesmadzagot aztán rámegy az éles pénzem ott is.


A pokerstarsban az tetszik hogy sűrűn vannak a versenyek nem kell várni de iszonyat kemény ,lehetetlennek tűnik hogy fizetős helyre eljussak.

2015. okt. 30. 19:36
 10/20 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataimból kiindulva én is azt mondom hogy a pokerstarson nehezebb nyerni mint a fulltilten.

Több játékos,több fish akik nem értik a póker lényegét de mégis nyernek mert a póker kb 30 százalékban szerencse.

2015. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!