Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook bejelentkezési...

Facebook bejelentkezési probléma - tényleg képtelenség visszaállítani a fiókom?

Figyelt kérdés

Csütörtökön reggel próbáltam bejelentkezni a fiókomba, de az az üzenet fogadott, hogy zárolták, mert valaki ismeretlen helyről próbált bejelentkezni és hogy azonosítsam magam. Igen ám, de hiába nyomom, hogy oké, azonosítsanak, az jelenik meg, hogy "Jelenleg nincs elérhető megerősítési mód. Kérjük, nézz vissza később!"

Hát csütörtök reggel óta nézegetek vissza később, és semmi.

Utána az emailjeim között láttam egy figyelmeztetést, hogy csütörtök hajnal 2:19kor valaki megpróbált bejelentkezni, kijelzi az IP címét is, ami szerint Dubaiból jött a kísérlet..


Azóta próbáltam jelszót változtatni, írtam már csütörtökön is a magyar supportnak, semmi válasz, ezért vasárnap megkíséreltem az angolt is, onnan is semmi..


Úgy olvastam, telefonszám megadásával vagy ismerősök felismerésével vissza lehet jutni, de nekem nincs is ilyen opció.

Fontos lenne hogy visszakapjam azt a fiókot, mert tartozik hozzá egy üzlet facebook oldala is, amit máshonnan nem tudunk elérni (csak az én profilom az admin) és így az is csütörtök óta csak úgy áll, frissítés nélkül.


Ha esetleg valaki járt így és tudja mi a megoldás, vagy bárkinek bármi tanácsa van, szívesen és köszönettel olvasom!



2015. okt. 5. 15:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!