Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért nem tudok...

Facebookon miért nem tudok valakit ismerősnek jelölni, akivel van közös ismerősöm? Egyszerűen hiányzik onnan az ismerősnek jelölős rész.

Figyelt kérdés

Anno le voltam tiltva neki, most viszont már biztos nem vagyok, mert látom az idővonalát, képeit, egyszóval mindent látok, csak ismerősnek nem tudom jelölni. És mint írtam fentebb, van is közös ismerősöm vele, szóval az sem lehet hogy csak ismerős ismerőse jelölheti be.

Ja és megnéztük hogy egy haverom profiljával meg be lehetne jelölni őt, pedig se közös ismerős, se semmi kapcsolat köztük.

És mégegyszer mondom, letiltva teljesen biztos hogy nem vagyok neki, mert akkor be se jönne az oldala, nemhogy azt látnám mikor milyen képeket rak fel az idővonalára..


Aki rászánja azt a 2 percet hogy elolvassa ezt, annak szerintem adtam egy érdekes kérdést. :)



2015. okt. 9. 09:11
 1/2 anonim válasza:
en is igy vagyok,pont ezt szeretnem kerdezni, van egy ismerosom,(az exem) akinek regebb baratkerot kuldtem de nem fogadta el,aztan kiszedtem a baratkerot es masnap ujra akartam kuldeni neki,de mar nem volt ilyen opcio , es mas tud neki kuldeni baratkerot meg ugyis hogy nincs kozos ismerose ,ez miert van?az idovonalat meg tudom nezni :(
2015. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ!!

Bejelölök valakit ismerősnek, és egy idő után csak azt írja ki, hogy üzenetet tudok neki küldeni....semmi olyan hogy ismerősnek jelölés törlése vagy ilyesmi

2016. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!