Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, kamu profillal...

_-Dóri-_ kérdése:

Facebookon, kamu profillal mire figyeljek, jogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Például sok facebooker szokott igye selfiezni, dehát kamu profilnál ezt nem ajánlott :D Mit csinálak ijennél, és hasonlóknál? Ötletek?

2015. okt. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tolts fel kepet:)

Ne jelolj be senkit se ismerosnek.

Senki se szolhasson hozza a faladra :)


Udv,

Lathatatlan Ember

2015. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress inkább egy pasit, az leköti a feles energiáidat.
2015. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz lebukás alatt, de ahogy az 1-es hsz. írta pontosan úgy van, érdemes kikapcsolni az összes kikapcsolható funkciót, már csak azért is hogy minél kevesebbet bombázzanak hülye emailekkel. Amúgy nem hiszem hogy nagyon vadásznának az ártatlan (tehát nem trollkodó, szpemmelő) kamujúzerekre törlés céljából, azzal csak romlana a statisztikájuk. Az én kamuprofilom már nagyon régi, ráadásul nem is kamunévvel csináltam hanem csupa mássalhangzós nick-kel.
2015. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. válaszoló


Igen, igauad van, nem túl konkrétan fogalmaztam meg a szöveget. Lebukás alatt azt értem, hogy rájönnek arra, hogy kamu profilom van. Mellesleg köszi a válaszokat.

2015. okt. 21. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!