Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség? Ez mit jelent?...

Mi a különbség? Ez mit jelent? (Bővebben lent) Senki sem tudja elmagyarázni.

Figyelt kérdés

A barátommal ha nem találkozunk mindig facebookon beszélgetünk. Általában tudom mikor szokott fent lenni. Tegyük fel legutoljára 8 órája volt fent.

Van olyan amikor a neve mellett nincs semmilyen jel.. Ilyenkor tudom hogy nem aktív..

De szokott olyan lenni hogy van a neve mellett a telefon jel.. és azt írja ki hogy 8 órája volt aktív..

Miért szokott néha megjelenni a neve mellett a telefonjel?? Ilyenkor aktív és kikapcsolta nekem a chatet? Amikor megjelenik mellette a telefonjel mindig azt a számot írja ki amikor legutoljára beszéltünk, pl 8 órája.

Szóval ilyenkor kikapcsolja nekem a chat-et? Előre is köszönöm a válaszokat, remélem nagyjából érthető volt amit leírtam. :D



2015. okt. 15. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy a Facebook-nak van súgója? Érdemes lenne kipróbálnod.


[link]

2015. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy még mindig nem értem. Szóval ha telefon jel mellett ott van hogy xy ideje volt aktív akkor mégis aktív volt?? MErt ha semmilyen jel nincs ott akkor nem szokott aktív lenni..
2015. okt. 15. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát rakd össze a kettőt. X órája aktív volt, most telefonon meg tudja nézni a neki küldött üzeneteket.
2015. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor magyarul használja a telefonját, csak nem pont a Messenger-t vagy a face-t?
2015. okt. 15. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Azt jelenti, hogy amikor legközelebb ránéz a telefonjára, értesítést kap, hogy írtál neki. Szó nincs arról, hogy használja-e a telefonját vagy sem.
2015. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Steve_Fighter válasza:
aktív telefonon csak nincs bekapcsolva a messenger app
2015. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!