Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBayről jött csomagom (telefon...

EBayről jött csomagom (telefontok) de fogalmam sincs, hogy milyen telefonra való, mert én ilyent nem hiszem hogy rendeltem, hogy tudom kideríteni, hogy ez most kitől jött? és felvenni vele a kapcsolatot, mert lehet, rosszat küldtek?

Figyelt kérdés
eBayről jött csomagom(telefontok) de fogalmam sincs, hogy milyen telefonra való, mert én ilyent nem hiszem hogy rendeltem, hogy tudom kideríteni, hogy ez most kitől jött? és felvenni vele a kapcsolatot, mert lehet, rosszat küldtek?

2015. nov. 16. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

en nem ertem, vasarolsz az ebayrol es fogalmad sincs, hogy mit?

egy nap egyszerre hany termeket veszel? tizet huszat? Mert akkor megertem, hogy nem tudod kovetni.


Sok modja van lenyomozni:

Belepsz, ebayeden belul megnezed miket vettel. Megnezed az eladokat es az altaluk kinalt cuccokat. Amelyik elado arul telefontokot, az johet szamitasba.

Megnezed a boritekra mi van irva. A vasarolt cuccoknal az eladonak altalaban a neve is ott van, marmint a rendes neve es megnezed hatha ra van irva a boritekra.

Megnezed honnan jott, Shanghai, Peking, akarmi, megnezed az egyes eladoid (akiktol mostanaban vasaroltal) hol tartozkodnak. Aki beleillik a keresesbe, annak irsz egy uzenetet.

2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!