Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook egész jobb oldalos...

Facebook egész jobb oldalos chat ablak/oldalsáv beállítása/ visszaállítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Véletlenül elállítottam a chat ablakot és szeretném ha újra ott lenne, kitöltve az egész jobb oldalt, hogy akkor is lássam az embereket amikor ki vagyok jelentkezve, illetve lássam, ki érhető el, és azt is, hogy ki nem. Most jobb oldalt, lent csak egy kicsi chat ablak jelenik meg. Ha pedig bekapcsolom a chat-et, csak egy 1-2 embert hoz fel, függetlenül attól, hogy elérhetőek, avagy sem.

2015. dec. 2. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

ott van az a kis fogaskerék, az majd megoldja.

Sok Sikert!

2015. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal csak ki, illetve be tudom kapcsolni a chat-et. Ha kikapcsolom, akkor pedig nem látok senkit,nem úgy, mint régen, csak a kis ablakot.:(
2015. dec. 2. 19:08
 3/6 anonim válasza:
szia! nekem chrome csinálta ezt, valamikor valamiért valahogyan felnagyítottam 100%-ról 110%-ra a nagyítást, miután visszacsináltam jó lett. remélem segítettem :)
2015. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is Chrome-ot használok. Valahogy 'visszaállt', de, hogy hogy, azt nem tudom. Köszi a választ.

2015. dec. 20. 18:46
 5/6 anonim válasza:
És tényleg! Chrome-ban még most is ez a megoldás, ha el állítódik! :D
2018. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
valójában a nagyitás a hiba Menj rá googl személyreszabás jobb oldalán lévő 4 pontra ami egymás felett van és tedd vissza 100 ra a nagyitást.
2020. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!