Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox nem tölt be semmit?

Firefox nem tölt be semmit?

Figyelt kérdés

Internetkapcsolat van, de a böngésző nem tud semmit sem betölteni. Amikor megnyitom, illetve amikor egy másik weboldalt nyitnék meg, nem csinál semmit. Egy üres fehér lap jön be, mint amikor új lapot nyitunk.

Valakinek vmi ötlet? Eddig nem találtam rá megoldást.



2015. dec. 25. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
IE sem? Címet kaptál? (cmd > ipconfig)
2015. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A neted sebessége jó? Nézd meg, milyen a kapcsolat (Tálca jobb sarka). Kábeles vagy mobilnet? A tűzfalon engedélyezve van?
2015. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Internet az van, a levelező (külső progi) működik. Az IE érdekes módon vmit behoz, vmit nem (de amit nem ott kiírja h nem tud csatlakozni), a firefox nem ír ki semmit, konkrétan nem reagál arra, hogy beírunk vmit a címsorba.
2015. dec. 25. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult/Rendszer és biztonság: Windows tűzfal, itt állítsd be. Ki kell engedned a netes progikat a netre.

IE, Mozilla Firefox stb.

2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mobilpali válasza:
Nálam is ugyanez van. Frissített a firefox és atóta semmi nem töltődik be.
2015. dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mobilpali válasza:

Állítólag az nvidia network manager okozza a bajt. Le kell törölni, vagy megvárni a frissítést.

[link]

2015. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, és azt nem tudod, hogy ez a progi mit csinál pontosan, mennyire lényeges? Keresgéltem, de csak "nvdidia network service"-t találtam, ez ugyan ez lehet?
2015. dec. 26. 12:29
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a saját gépemen van ez a probléma, ezért van az hogy ennyire nem vagyok képben a dolgokkal :)
2015. dec. 26. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyan tudok megszabadulni a Network Access Manager?

[link]

2015. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!