Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok 1 letöltött...

Hogyan tudok 1 letöltött dolgot vissza seedelni, ha 1 másik gépre került?

Figyelt kérdés
Tönkrement a szgépem, amire letöltöttem 1 20 gigás dolgot. Kb 1 napig tudtam seedelni a problémáig. Szerencsémre a letöltött fájlok (2db) 1 külső vinyóra lettek átrakva, a torrent fájl viszont a rossz gépben maradt, vis a tönkrement vinyón, amit sajnos megcsináltatni sem sikerült. Azóta lett másik pc, amire fel is tettem a visszatöltendő fájlokat, letöltöttem újból a torrent fájlt, beillesztettem az utorrentbe, tallóztam neki a mappát majd rámentem a kényszerített újraellenőrzésre, ami fel is ment 100 %-ra, de ezután ahelyett, h elkezdett vna seedelni, újra le akarja tölteni a fájlokat, amit ugye nem szeretnék. Az Ncore oldalról van szó, nem szeretném kikerülni a seedelést és ezáltal kizárást kapni, viszont letölteni sem akarom újra. Mi a teendő ilyenkor? Még 30 óra körül van hátra.

2015. dec. 26. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Újra felveszed a torrentet a kliensben, és megadod a letöltés helyének azt, ahol épp most van a letöltött cucc. Végig fogja csekkolni, hogy le van-e töltve és át fog váltani seedbe.
2015. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontottad el, hogy beleléptél a letöltött mappába. Pl.: te letöltötted a reszkessetek betörök karácsonyi különkiadását, ami úgy néz ki, hogy van egy letöltés mappád, és azon belül van egy reszkessetek betörök mappa, és abban van film + külön fileokban az extrák. Ha te ebbe a mappába belelépsz, akkor ide fogja újra letölteni a filmet, tehát a reszkessetek betörök mappán belül lesz még egy reszkessetek betörök mappád. Ezért neked, csak a letöltések mappát kell kiválasztanod.
2015. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt végig is csináltam, mégis tölti le, mintha elsőre tölteném
2015. dec. 26. 14:36
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Ha nem sikerül, akkor írd meg üzenetben az ncore adminoknak, hogy mi a gáz és segíteni fognak.
2015. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű seed átvételről van szó.

Van egy géped, amelyen letöltéttél fájlt és seedelted. De a gép elromlott, a seedelés tehát megszünt. Lett egy uj géped, azon ujra működteted az uTorrent klienst, de ugye abban nem jelenik meg a seedelés.

Ugy kell ujra seedbe állitani, hogy az uj gépen is bejelentkezel az nCore oldalra, majd az Aktivitás menű alatt a Stopped-et mutató fájlra kattintasz, igy megtalálod az eredeti feltöltést(amit ugye Te töltöttél le), mert ez a biztos, t.illik másoktól több is lehet belőle, majd ujra letöltöd és az uj gép uTorrent kliensében azonnal megjelenik a seedelés és kis idő mulva gyakorlatilag onnan folytatódik, ahol a rossz gépeden abbamaradt. Az nCorenak mindegy melyik gépen (akár még okostelon is) seedeled le, a lényeg, hogy le legyen seedelve.

2015. dec. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!