Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy régebbi androidos telefonn...

Kemeh01 kérdése:

Egy régebbi androidos telefonnal otthon simán tudott az ismerősöm wifizni (Invitel). Most vett egy új telefont android 5. 0-val és egyszerűen hiába írjuk be a jelszót (ami legalább 30-40 karakter), nem tud felkapcsolódni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az én telefonommal is próbáltuk (az is 5. 0) és azzal sem ment. Pedig az mindenhol kapcsolódott eddig jelszavas wifire gond nélkül, különös beállítás nélkül. Ilyet még nem láttam.

Nagyon idegesít! Köszi előre is


2016. jan. 2. 20:45
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl hosszú neki a jelszó?

Kiír valami hibát, vagy csak egyszerűen nem csatlakozik?

2016. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod! Begépeltem azt a hosszú jelszót, leellenőriztem legalább 2-szer, nem gépeltem-e el. És nem ír ki semmit! Egyszerűen próbál felcsatlakozni, de semmi. Az ismerősöm előző telefonja 2 éves volt (tán egy kis Samsung Core mini vagy hasonló), azzal működött. A notebook működik... Csak az új 5.0-ás android telefonnal nem tud csatlakozni, de az enyém sem (Note3). Azért gondolom, hogy az újabb android rendszer - router között van valami bibi, mert az én telóm pl. mindenhol tudott eddig csatlakozni. A technika... :(
2016. jan. 3. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!