Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új facebookos vagyok. Látható...

Új facebookos vagyok. Látható az oldalon az email címem?

Figyelt kérdés

Ha igen,arra kérek választ,hogy TÖRÖLJEM!

Köszi a választ:)))



2016. febr. 11. 10:06
 1/3 Filipó István válasza:

Ha te megadod, és a beállításokban úgy állítod be hogy az nyilvános legyen akkor igen!

Szóval a beállítások menüben keresd meg ha nem szeretnéd h lássák!

2016. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 San Bernardo ***** válasza:

Kis háromszög > Beállítások > általános (ez a legfelső, két fogaskerék)...

ott fel vannak sorolva az adataid, köztük felülről talán a 3. az email címed. Annak (mint ahogy mindegyiknek) a végén van "Edit" (nekem ez van, mert angolul van, magyarul gondolom "Szerkesztés")ha arra kattintasz, a MÁSODIK box NE legyen kipipálva.

...Aztán vissza a főoldalra. Ott az "About" (Névjegy)-ban a "személyes adatok és információ" vagy ilyesmi, megjelenik az email címed NEKED. Ha rátolod az egeret (nem kell klikk) az email címedre, megjelennek a beállítási lehetőségek, hogy ki láthatja. Ott ne a glóbusz, vagy a kis fejek legyenek, hanem a kis lakat ("csak én") beállítás, esetleg lehet a fogaskerék, akkor te adod meg név szerint hogy ki láthatja. A lakat "csak én" a biztos, akkor senki nem látja.

...De az előzőt is el kell végezni, mert le lehet úgy szippantani Fb. adatokat, hogy az illető meg sem adja az emailjét mégis le tudod szippantani (mondjuk ezt nem mindenki ismeri). Tehát ezt a két dolgot csináld meg, és biztonságban leszel, nem kell törölni. A

,..Ha megcsináltad, a névjegyedben az adataid mellett még ott lesz az email, de CSAK te látod (ellenőrizd, hogy rátolod a kurzort, és kis lakat jelenik meg).

2016. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2-nek San Bernardó: köszönöm.

Majd lépésről lépésre próbálkozom.

Kösz!!!!

2016. febr. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!