Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Látható legyen az arcom vagy...

Látható legyen az arcom vagy jobb ha nem látják? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

Twitteren eddig olyan profilképem volt ahol látszott az arcom ... De mostanában egy olyan hiresség is többször látta és kedvencekelte amit neki irtam , akivel lehet nem sokára személyesen is találkozom ...

Nem tudom eldönteni hogy akarom-e hogy esetleg rögtön azzal kössön össze amit ott olvasott tőlem ...hogy bevállaljam-e hogy esetleg felismer...

Mit gondoltok ?

Valakinek volt már ilyesmi tapasztalata ?



2016. febr. 18. 13:18
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Szerintem nincs értelme megváltoztatni.

Te írtad amit írtál, valószínűleg érdemes felvállalni, főleg, ha tetszett neki. Illetve nem tudom, hogy ki ez a híresség, vagy mennyire elfoglalt, illetve hogy hány ember tweetjeit olvassa, de simán lehet, hogy abszolút nem fog felismerni, főleg nem egy kis képből, amit valószínűleg nem nézett meg még kinagyítva.

Ha meg felismerne, akkor is hiába változtatod meg, mert akkor már megjegyezte az arcod, nem? :)

2016. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lényeg hogy kiről van szò , de van egy jòpár követője és kap elég üzit XD És van egy anegdòta miszerint valakit képes volt totál csak a pici képből beazonosìtani XD De igazd van abban hogy ha egyszer tetszett neki utòlag miért ne :)
2016. febr. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!