Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bejelöltem egy személyt...

Bejelöltem egy személyt Facebook-on, viszont nem igazolt vissza. Ráadásul ha rámegyek az adatlapjára, már meg sem tudom jelölni, nincs az a funkció, csak az 'üzenet' fül jelenik meg a neve mellett. Ezt hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Megnéztem, de nem állíthatta át azt sem, hogy csak ismerősök ismerősei tudják bejelölni, hiszen egyrészt van közös ismerősünk, másrészt egy idegen Facebook-ról, amin egy közös ismerősünk sincs, még azon is be tudom jelölni.

2016. márc. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadta el a felkérésed és letiltott téged.
2016. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tilthatott le, mert rá tudok menni az adatlapjára, meg tudom nézni a képeit.
2016. márc. 1. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadta el a jelölést, fb meg hála az égnek nem engedi, hogy a kretének spammeljék az add friend gombot.
2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Nem tudom miért nem kérdezett inkább vissza?
2016. nov. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!