Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagram miért jó?

Az Instagram miért jó?

Figyelt kérdés
Miért használják olyan sokan? Mit tud, amit pl. a Facebook nem?

2016. márc. 2. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A képek megosztására éleződik ki. Ezen még jobban mutathatod hogy neked mennyire király életed van.
2016. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
annyit tud hogy a youtube celebet játszani akaró tinik itt éljék ki a szellemességüket és azt tudják képzelni hogy egy Halewoodi közösség fő szereplő tagjai hogy ők ezt használják és ezzel az elit rétegbe tartoznak.( személyesen annak örülnék ha meg szűnne minden ilyen oldal mert ezeknek köszönhetően szaporodnak az abszociális szociopaták és pszichopaták még több homo sexuális embert szülnek a világra és k**t) bocs a trágár megnyilvánulásért de az igazság ide át van !
2016. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem tudom de nem is akarom megtudni...
2016. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"aszociális szociopaták és pszichopaták még több homo sexuális embert szülnek a világra"


Gógyszert bevetted? :D Hogy lehet ilyen baromságokat össze hordani?

2016. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem :DD valaki azért lesz meleg mert a szülei az Instagrammot használták? :D
2016. márc. 2. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Az Instagram egy kép és videó megosztó oldal/applikáció, ahol lehetőséged van arra hogy tartalmakat osszám meg magadról. Az egész rendszer a Following elven alapszik, tehát követhetsz embereket akiknek kíváncsi vagy a dolgaira és ugyanúgy téged is követhetnek emberek. Gyorsabban és több emberhez juthat el a képed. Mindez pedig egy letisztult felületen, könnyen átláthatóan. Azért jó mert tényleg arról szól ami a funkciója.
2016. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
arra hogy egykét gazdag ember még gazdagabb legyen.
2016. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!