Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebookon hogy inditsam el az oldalam?

nem akarok fizetni de azért jó lenne tudni hogy csinálják mások akiknek több száz követőjük meg likejuk van ,

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, oldal

2016. márc. 31. 18:01  Privát üzenet  

A válaszok
És az neked miért fontos? Milyen célra szeretnéd az oldalt?

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. márc. 31. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak érdekel

# 2/3Időpont 2016. ápr. 1. 13:14 Privát üzenet

Küld el ismerőseidnek és kérd meg őket hogy osszák meg. Rakd ki üzenőfaladra, meg hírdesd meg itt ott.

De mindenek előtt olyan dolgok legyenek rajta amik érdekelnek is másokat. Lehetőleg ne 100 féle téma

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. ápr. 17. 16:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A facebookon küldtem el fontos dokumentumokat fájlban és írásban, eltűntek, hogy lehet visszaállítani?
Ha valakinek véletlenül megosztom facebookon valamelyik bejegyzését és gyorsan törlöm akkor azt nem jelzi neki ugye?
Hát nem tudom hogy jó kategóriába tartozik ha nem akkor bocsi na facebookon kaptam egy levelet hogy töltsem le és indítsam el és megkeresi az össze vírust és kitörli nekem Batch...
Azt szeretném meg kérdezni, hogy facebookon van egy oldalam de bármit ki írok senki sem lájkol és nem szólnak hozzá és nem tudom, hogy képeket honnan szerezzek. És, hogy indítsam be az oldalt?
Facebookon miért nem játssza le a GIF-fájlt melyet feltöltök?
Facebookon miért nem játssza le a GIF-fájlt melyet megosztok?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!