Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A sexlocal.hu oldalon 2 hete...

A sexlocal.hu oldalon 2 hete regisztráltam a partnerprogramba.21.400 Ft-nál tartok és 5. -én az-az kedden van kifizetés. Ez után nekem kell adóznom? Kérdeztem kedden utalják hétfőn 22. 00-ig jelen lévő összeget.

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy a Nav megbüntessen. Aki tud segítsen.
2016. ápr. 3. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a 21.400 Ft nettó, vagy bruttó?

(a weboldal szabályzatában megtalálod, hogy levonják-e a járulékokat az összegből!)

ha nem vonnak le semmit, jövedelemadót (15%) kell fizetned a kifizetett összeg után.

2016. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az összeg netto lehet, mert teljes egészében kifizetik. Akkor ezt az adó bevallásban kell szerepeltetnem, vagy jelentsem be plusz kereseti tevékenységként?
2016. ápr. 3. 18:09
 3/4 A kérdező kommentje:
.
2016. ápr. 8. 14:53
 4/4 anonim válasza:
Nekem a számlámon 32.470 Ft volt záráskor. De ma néztem 42.470 Ft-t utaltak. Szerintetek szóljak a plusz 10.000 Ft miatt? Észre veszik?
2017. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!