Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Freemail belépésnél ezt...

A Freemail belépésnél ezt írja - túl sok hibás próbálkozás - ilyenkor mi történik a fiókkal?

Figyelt kérdés
Ma egész nap nem tudtam belépni sem gépről sem telóról. Azt írta ki hibás jelszó vagy felhasználónév de nem volt hibás! Tegnap este még simán ment. Aztán nagy nehezen most telón keresztül a freemail-szimplán bejutottam de a gépen még mindig nem és azt írja már ki - túl sok hibás próbálkozás - Ami igazából nem is volt hibás csak nem vette el. Ilyenkor mikor enged újra próbálkozni vagy mi van most?

2016. ápr. 7. 20:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sikerült kiderítened azóta? Mert nekem is ezt írja ki dél óta és nem tudok belépni még most sem, pedig már este fél 9 van:(
2016. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
EZ érdekes, mert nekem is ezt írja ki.
2016. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem is ezt írja, pedig ma még rá se néztem a freemail-re. :/
2016. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van. Valami nagy baj lehet freemail-nél, én már az összes regisztrációmat átllítottam egy másik emailre, azt hittem, hogy feltörték a címemet.
2016. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még mindig azt írja - túl sok hibás próbálkozás - nem jutok be.
2016. ápr. 8. 02:57
 6/13 anonim válasza:
Itt detto ugyan ez van....
2016. ápr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem is ez a probléma de viszont csak google chrome-nál, ki próbáltam mozzilla-val ott be engedett.
2016. ápr. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
meg ugye freemail szimplán is be engedett
2016. ápr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szalay kati válasza:
Engem sem enged belépni! Nálatok van már változás?
2016. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nekem is ezt írja ki... és amint megoldódik a probléma lecserélem a freemail fiókomat, mert ez nem vicces
2016. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!