Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videósoknak mégis miből megy...

Videósoknak mégis miből megy olyan jól?

Figyelt kérdés

Most a videózásból keresnek annyit, vagy az apjuk van tele pénzzel és csak a gazdagok kezdenek el videózni, ha legalább a tucatvideós AudoTechnica mikrofon belóg a kamerába, hagy lássa mindenki a zsír új szobában, természetesen az iPhone 6-on meg kell nézni az időt minden videóban, hogy látszódjon?


Most akkor:


A videóból van ennyi pénz vagy a szülők gazdagok és csak az kezd videózni, aki megteheti?


Habár látok olyat is, hogy az első videóiban alig van valamije, 2 év múlva meg a MacBook is ott virít az asztalon.



2016. ápr. 8. 00:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Szóval érdekelne, hogy csak ezek tehetik meg, és az hogy van, hogy 2 év alatt mindene van, vagy Magyarországon minden embernek megvan mindene és csak én vagyok így lemaradva, hogy nincs a legjobb ájfonom, persze mindenkinek sír a szája, hogy milyen rossz az ország.


Valaki magyarázza el, mert elég irriráló, hogy a videósok sem a tartalomra mennek, hanem a luxusra, amit videóban mutathatnak meg. Ezért van az, hogy se eleje, se hárulja az összes vlogger videónak, kivéve JustVidman.


De ezeket a mikrofonos, "na sziasztok" hülyeségeket ki nem állhatom.


Bocsi, hogy elkanyarodtam a témától, de én olyan vagyok, hogy már egyben a véleményemet is elmondom.


A kérdés még mindig egy: Ezek szarják a pénzt? Persze Magyarország rossz hely, igen.

2016. ápr. 8. 00:14
 2/21 A kérdező kommentje:
*irritáló
2016. ápr. 8. 00:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nekik is van munkahelyük, és a videózás csak egy hobbi?
2016. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

Magyarországon annak sír a szája aki tanulatlan, tehetségtelen, buta és hasonlók, azok nem képesek egy gyári munkánál jobbat találni. De hát ez az ő hibájuk, senki másé.

Akinek meg normális munkája van annak nem jelent gondot hogy vegyen ájfónt meg hasonlókat.

2016. ápr. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te nem a felnőtt videosokra gondolsz. Nyílván a szülők vesznek nekik ezt azt...de én ezt nem érzem gondnak.

De eleve az , hogy iphone meg jó miki az nem azt jelenti hogy gazdagok...

Nézd meg a thevr-t. Elég jó cuccokal dolgoznak de egy kis lakásban van az egész...vagy herby....szintén iphone meg minden fia fos...de panel 10 ben lakik. Ez nem gazdagság...

2016. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Bárki elkezdhet "videózni", nem kell hozzá több egy kameránál (vagy egy jobb webkamnál), valamint egy számítógépnél.

Aztán van, aki ebből tervezi a megélhetését, van, aki úgy van vele, hogy keresetkiegészítésnek jó, és van, akit hidegen hagy, hogy pénzt is lehet rajta keresni.

Az első kategóriába tartozók közül elég sokan túlerőltetik, lerí róluk, hogy nem szívből csinálják, csak a pénz kell nekik. Ismertebb hazai videósok közül nem nehéz ezt a kategóriát kiszűrni.

Emellett persze lehet, és a legtöbb videózással (is) foglalkozó embernek van is rendes munkahelye. Még akkor is, ha a videók után is kap némi pénzt. Ahhoz, hogy ebből az ember átlagos színvonalon meg tudjon élni, vagy nagyon kiemelkedő teljesítményt kell felmutatni, vagy ha ez nem megy, fel kell adni a magánélet egy részét, és önmagából bohócot csinálni, hogy legyen elég nézettsége.

Emellett még szerencse is kell hozzá. Rengeteg olyan videós van, aki az adott témában remek videókat csinál, mégsem ismeri szinte senki.


Az, hogy egy videós vesz magának valamit, még nem jelenti azt, hogy arra a videózásból volt pénze.

2016. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem a felnőttekre gondolok, ők meg tudják keresni maguknak.
2016. ápr. 8. 14:14
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
irigykedünk, irigykedünk?
2016. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De ha nem a felnőtekről beszélsz akko minek kérdezed :D nyílván a szülei veszik. Az már a te bajod , hogy neked ez fáj.
2016. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Félreértitek....


A kérdésem arról szólt, hogy mivel azoknak a videósoknak is megvan minden, akik nem dolgoznak, AKKOR CSAK ANNAK ÉRI MEG VIDEÓZNI, AKI GAZDAG?


Erre nem kell válaszolni, nem, nem.


Amúgy meg szarok rá, hogy kinek mije van, én nem egy ilyen ingyenélő, napló leszek, mint ezek, meg mint az énekesek Magyarországon, mert ezért tart itt az ország, mindenki meg akarja úszni a munkát, és a tanulást.


De egyébként már fentebb ezt megválaszolta valaki, hogy elég ha van a kamera meg a mikrofon, idővel úgyis össze lehet gyűjteni a többi cuccra.

2016. ápr. 8. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!