Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A levakarhatatlan facebook...

A levakarhatatlan facebook ismerősök kezelése, hogyan?

Figyelt kérdés

Bizonyára nektek is vannak olyan ismerősötök a facebookon, hogy valahányszor felmentek rögtön rád írnak, de nem tilthatod le, mert másnap Te leszel a szar.


Többször előfordult, hogy amint elolvasom a levelet már kapásból visszaír. Illetve ha látja, hogy fent vagyok máris rám ír, de úgy hogy offline vagyok chaten.



2016. ápr. 9. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát.


Levakarhatatlan Facebook ismerős?

Ha annyira le akarod vakarni miért nem tiltod le???


Én is van olyan akinek kapásból vissza szoktam írni. Mert pl pont kéznél van a telóm.

2016. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha meg letiltod, mert annyira tele van a hócipőd vele. Akkor miért érdekel hogy mit gondol rólad?


Még egy megoldás van, Nem írsz neki vissza, és idővel abbahagyja majd.

2016. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, kérdező.


Velem már több lány is eljátszotta ezt, hogy ha élőben találkozunk, akkor kedves, jópofizik, úgy tesz, mintha jóba lennénk.


Facebookon meg le se szar, nem válaszol, rejtett módban chatel másokkal, elolvassa az üzenetet és inkább visszaállítja.. Pedig én soha nem írtam rá naponta egyikükre sem.


Nem kéne ennyit trükközni, meg élőben eljátszani, hogy mennyire kedveled, hanem egyértelmű jelzéseket adni élőben is és chaten is. Ha meg zavar, hogy gyakran ír, akkor megmondani neki, ennyi.

2016. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:

Én úgy oldottam meg ezt a dolgot anno,hogy évekkel ezelőtt letöröltem magam onnan.

Nem is hiányzik már a f o s buk,meg a látvány barátok sem.

Vannak értelmesebb oldalak attól,meg igazi értelmes barátaim is.

2016. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!