Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Invitel internet másnál is...

Invitel internet másnál is rendszeresen szakadozik?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2015 december óta rendszeresen szakadozik az internet. Tegnap reggel 2 órája volt bekapcsolva az internetem, az idő alatt 3-szor ment el rövidebb időkre. Ma reggel is már elment kétszer. Volt olyan, hogy 1-2 hétig semmi baja nem volt, majd egy teljes napig elment az internet. Ha jól tudom, történt náluk valami probléma január környékén, de nehezen hiszem el, hogy ezidáig nem csináltak semmit... Nektek is szakadozik, vagy kezdjem el itthon keresni a problémát!

2016. máj. 1. 07:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Az elején elírtam, 2 órája volt bekapcsolva a számítógépem
2016. máj. 1. 07:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam szerencsére semmi gond!

Kopp-kopp-kopp = lekopogom!

Hiba bejelntő: 1445. Oltári rendesek...


Nálam korábban a tv-műsor-szolgáltatásukkal volt gondom, a vége az lett, hogy hoztak egy másik u.n. "beltéri egységet", kicserélték... mert egyáltalán nem biztos, hogy a szolgáltatás akadozik, lehet, hogy a berendezés.

2016. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-biztos,hogy a net szakadozik ?

-mert lehet,hogy a te géped a ludas ,

-amikor szerinted megszakad az invis neted,akkor ott nálatok pl a másik laptopon,vagy kistelón is elmegy e a net ?

2016. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyáron fogunk bemenni és ügyködni, mert új szerződésünk is lesz jelenlegi terveink alapján. A telefonommal szoktam nézegetni, azt írja a telefonom, hogy van wifi, de egyetlen oldalt sem képes betölteni böngészőben.
2016. máj. 1. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!