Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani, hogy...

Hogy lehet beállítani, hogy ne frissüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tök hülye vagyok a gépekhez, ezért sem tudom megoldani a következő problémát. :)

Szóval Chrome-t használok, s sokszor van, hogy több oldalt is megnyitok egyszerre. Na, mármost ha pl. nézek valami filmet online, de nem akarom egyszerre végignézni, akkor szüneteltetem, viszont ha eltelik úgy 10-15 perc, és vissza megyek a filmes oldalra, akkor automatikusan frissíti az oldalt, és tölthetem be elölről a filmet.

Tud valaki erre valami megoldást? Nem akarom, hogy folyton frissüljön, elég idegesítő.


Köszönöm!


2016. máj. 9. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lassú a géped , vagy gyenge a videókártyád , akkor gáz az újratöltés , én gtx 970-nel nézek 4k-ban filmeket , valószínüleg valami át lett állítva a chrome beállításain , vagy egy olyan oldalt nézel , amin az aktuális megjelenő tartalom újrafrissül.

Vedd meg a filmet , n vírusos oldalakat látogassál , és még a lassú géped is megússza ép bőrrel.....

De vissza is állíthatod a chrome alap beállításaira , jobb fent a 3 csíknál , nem hiszem hogy az kéne neked , de 1 próbát megér, és mondtam..

Szakíts a vírusos szemét magyar filmközvetítő oldalakkal......

2016. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem is annyira a filmnézésen van a hegsúly, hanem a hülye frissítésen. Alapjáraton több oldalt használok egyszerre, és idegesít a folytonos frissítés. Valami cikket olvasok, de közben írnak facé-n, amit megnézk, és mire visszalépek a cikkolvasós oldalra, már újra tölti, és persze alig tudom kibogarászni, hogy hol tartottam. :(
2016. máj. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!