Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogás Futár kiadja az adataim?

Zozookaaa kérdése:

Jófogás Futár kiadja az adataim?

Figyelt kérdés

Ha Jófogás Futárral küldök egy csomagot, akkor meg kell adnom a bankszámla számomat, címemet a futárnak.


Addig nincs gond, de nyilván nem mindenki adja ki idegeneknek a személyes adatait.


Kérdés az hogy a aki kapja a csomagot ő megkapja e az adatainkat?


Olyan írjon aki már csinált ilyet a Jófogáson



2016. máj. 16. 12:57
 1/4 anonim válasza:

A bankszámlaszámod csak a GLS kapja meg, hogy a csomag beszedett ellenértékét a számládra tudják utalni.

A címed -akárcsak a címzett címe- a csomagcímkén rajta van, mivel elengedhetetlen ahhoz, hogy a futár tudja, honnan kell a csomagot felvenni, illetve hová kell kézbesíteni.

Nekem eddig még nem származott belőle problémám az elmúlt bő egy év alatt.

2016. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez probléma, mert nyílván nem szeretném kiadni aza dataimat, max a futárnak.
2016. máj. 16. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tiszta üzlet akkor nem értem miért lenne gondod a címed kiadásával...
2016. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert idegen emberek ne tudják a címemet,, elvből nem ad ki az ember senkinek saját adatokat...



Ki tudja ki veszi meg? milyen azaz ember, kinek adhatja tovább..


Kérdem én... te is csakúgy kiadod az adataid mindenkinek?? akit nem ismersz??



CímeD? Bankszámlaszám,, Telefonszám?

2016. máj. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!