Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a 100/50 Diginet?...

Miért lassú a 100/50 Diginet? Pár napja speedtestnet-en 95mbps volt a letöltési sebssség, most 40mbps.

Figyelt kérdés
Nemrég mikor beszerelték és lemértem 90-95 mbps volt, meg van osztva, szóval az az 5-10 mbps eltűnik, azt megértem, de most meg alig sikerült a 43 mbps. Eddig amikor töltöttem valamit, semmi nem lassult le se náluk, se itt. Online játék + letöltés közben is alig ment fel 15-20 pingre a válaszidő. Most ha elkezdek valamit tölteni max sebességgel, vagy akárcsak a negyedével is, csak úgy időközönként random elmegy a egész net, és ha éppen van is net, a nagyobb oldalakat mint facebook, youtube nem lehet megnyitni... Valami megoldás? Az első pár napban tökéletesen működött.

2016. máj. 20. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A DIGI-től kell kérdezni.
2016. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!