Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem idegesít ennyire?

Csak engem idegesít ennyire?

Figyelt kérdés
Annyira irritáló, ez a snapchat, instagram és ehhez hasonló majomságok. Miért vállt divattá lefotózni azt, hogy mit ettél? Azután jobban fog esni? Van ahol enni alig tud valaki, manapság meg tolják fel a kajákat millio filterrel. Meg ezek a kutyafülű nyelvnújtós snapchat sz*ságok.. Miért divat mindenkinek ugyanolyannak lennie? Én is teszek fel képeket facebookra , igen. Nem vagyok maradi. De mikor azt látom, hogy feszt tolják fel a fél fejüket eltakaró agyonfilterezett instagrammos képeiket a hesteg helo, hesteg ribivagyok majomságaikkal, hányingert kapok. Hogy lehetnek néhányan ennyire pózerek?! Ez divatőrület, amibe ennyien beleestek csak engem idegesít ennyire?!

2016. jún. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy tipp nekem bevált:

Aki nagyon ilyen azon ne idegeskedj hanem röhögd ki mert igen én is cserélem a profilképem. De nem naponta vanem félévente

2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vanem=hanem
2016. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít. Soakn azt hiszik hogy van egy iphone 6 telójuk és akkor már topmodellek. Akik "csak" szépnek tartják magukat azok a fél fejüket rakják a képbe.

Most ez a menő a gazdag iphone büziknál

2016. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kerüld. Én egy darab bejegyzést nem láttam ezekből.

Telefonomon nincs facebook app (sem messenger) sem instagram, sem snapchat, sem viber, sem twitter, sem pinterest, sem.. mik is vannak még? a lényeg hogy SEMMI sincs! :) A facebook profilom is csak üzenetküldésre használom és alig vagyok pár ember hírfolyamára feliratkozva így szimplán nem veszek tudomást mások marhaságairól. Mondjuk az ismerőseim más korosztály, szóval nálam nem az "instás reggeli" az igazi probléma, hanem az áltudományos blogok néphülyítő bejegyzései... hetente "megtalálják a rák ellenszerét" és 63 ellenszert láttam már hajhullásra. Nem győzöm letiltogatni... :)

2016. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utálom a mai társadalmat.. :/
2016. jún. 13. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, * a társadalom ilyen fiataljait.
2016. jún. 13. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt kell hogy mondjam: KERÜLD! Ez az egyetlen legális ellenszere...
2016. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek veled. Nekem nincs se snapchatem, se instám. Minek. Van helyette életem, meg normális hobijaim.
2016. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!