Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a Facebookba...

Nem tudok belépni a Facebookba? Gyanús fiók tevékenység?

Figyelt kérdés

Péntek óta nem tudok belépni a facebookomba ha be akarok lépni ezt írja ki:


Gyanús fióktevékenységet észleltünk

A fiókodat biztonságba helyeztük, és segítünk a fiók olyan friss tevékenységeinek rendbe tételében, amelyek nem közvetlenül tőled származtak.


Sajnáljuk, valami hiba történt.

Megpróbáljuk minél hamarabb megoldani a problémát.


Volt már másnak is ilyen tudna valaki segíteni?:(



(adminok ha összevonjátok ez legyen a 2címe)



2016. jún. 28. 10:49
 1/6 Keylev válasza:
Az én facebook fiókommal is ugyan ez történt,szintén pénteken. Megoldást azóta sem találtam... Egy páran azt mondták hogy kis idő múlva helyreáll magától. Sajnos semmit sem tudunk tenni szerintem. Várok valameddig aztán csinálok egy újat. Szerintem tedd ezt te is.
2016. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó csak nekem 2ezer+ ismerős volt meg rengeteg minden ott,ráadásul másik ugyan úgy tudnak nekem írni meg minden,mintha nem történt volna semmi, emaileket is ugyan úgy kapok h már 100+értesítés stb.



Kutattam én is neten rengeteget de semmit nem találtam erről meg semmi, remélem mihamarabb vissza adják ahogy írták :/

2016. jún. 29. 10:12
 3/6 Keylev válasza:
Nekem is ugyan így van... Jönnek email-on az értesítők hogy mi minden történt... Baszott idegesítő hogy semmit sem tehetek. Oda minden... Rengeteg dolog van nekem is facen.
2016. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Keylev válasza:
Ha valami változás történne valamilyen módon,értesítsük egymást :D
2016. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké.Én már csináltam egy ideiglenes facet,remélem mihamarabb vissza kapom.


Habár holnap lesz 1hete és reméltem nem lesz több 1hétnél mert akkor gáz van xD


Hát ez tré pedig mennyi jó csaj volt másik facemon :D

2016. jún. 30. 12:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ma 1hét után végre vissza kaptam :)
2016. júl. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!