Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az instagramon, ha kiteszek...

Az instagramon, ha kiteszek egy videót és utána látom, hogy mennyiszer lett megtekintve, az minden felhasználót csak 1x számol, vagy ha egy felhasználó 20-szor nézi meg a videómat, akkor mind a 20 megtekintést hozzáadja?

Figyelt kérdés
Meg ha én tekintem meg a sajátomat, azt ugye egyszer sem számolja bele?

2016. júl. 22. 15:43
 1/2 Sunshinedoll válasza:
Szerintem ha te tekinted meg, azt is beleszámolja, és nem felhasználókként számolja, hanem megtekintésekként. Ha ugyanaz a személy különböző időpontokban többször megnézi, akkor az annyiszor számít, ahányszor megnézte. Beleértve saját magad is. Legalábbis én ezt bogarásztam ki a saját tapasztalataim alapján. De annyi biztos, hogy nem számít bele az újrajátszás, és legalább 3 mp-ig kell nézni, hogy megtekintésnek számítson.
2016. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha az én megtekintésemet is számolja az úgy elég hülyeség :(
2016. júl. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!