Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok olyan magyar...

Ajánlanátok olyan magyar vloggereket, mint Csebe (CsChannel), UNFIELD, vagy Dezső Bence?

Figyelt kérdés

Tehát, akik nem gameplayeket vagy szépségről, sminkelésről szóló videókat csinálnak, hanem kb. mindenfélét. Akik jó videósok, és van stílusuk.

(Vidmant is ismerem)



2016. aug. 12. 02:02
1 2
 1/17 Westside13 válasza:
77%
Chxysw:)64
2016. aug. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Westside13, ilyet nem nagyon találok. Két ilyen csatorna van, de egyik sem aktív évek óta. Ha pedig viccnek szántad, van ilyen nevű csatorna.
2016. aug. 12. 03:43
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Ezek fiatal taknyos srácok, és semmi közük a videósokhoz.

Az hogy affektálva grimaszolnak, és közben belebeszélnek egy lis kamerába, az nem videózás.

Ilyen alapon én is tudós lángelme vagyok, hiszen naponta itt osztom az észt számtech. témakörben.

2016. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

lis = kis

bocs

2016. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
herby és molnár kiki
2016. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
62%
SanaGreta, OwnMcKendry, Otaku csapat, royalszabi
2016. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi :) Herbyt ismerem, de nem szeretem :( A többiek közül Oven az, aki egész jó, és rajta keresztül ismertem meg Demjént. Viccesek :D


Nekem nincs is bajom az ilyen vicces emberekkel, viszont nem tud valaki olyan videósokat ajánlani, akik komolyabb videókat csinálnak, és igényesek? (Például OwnMcKendry és Demjén sem külső megjelenésükben, sem pl. vágásokat nézve nem annyira igényes, viszont, amit csinálnak, abban jók. Az ő műfajuk másfajta szórakoztatás, ami szintén tetszik, de most nem azt keresem.)


Az nem baj, ha kevesebb feliratkozójuk van, vagy éppen most indult a csatornájuk, csak legyenek komolyabbak, összeszedettebbek.

Akár tematikus csatorna is lehet (pl. biológiával, tudományokkal, pszichológiával, irodalommal, stb. foglalkozó csati).

Például, a Szertárat követem. Nemrég indult a Tanulom Magam csatorna, ebben a pillanatban 346 feliratkozója van a srácnak. Ő még nem népszerű, viszont az a két (bemutatkozóval együtt 3) videó, ami a csatornáján van, igényesen van előadva, felvéve, megvágva, stb. (Őt is követem.)

2016. aug. 13. 02:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire fogalmaztam jól, remélem, érthető, mire gondolok.
2016. aug. 13. 02:50
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
ErPeti
2016. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt az nem Dancsó valami régi csatornája?Valahonnan ismerős.😁Én amúgy most néztem egy srácot vannak jó videói, nincs sok feliratkozója de szerintem ő még sikeres lehet: HUNGameplayTv (de nem csak gameplayeket csinál) Aztán még van egy csaj asszem Eszter Istfánffy a neve.Gondolom ilyeneket hiába írok mint luckeY , Eder, Varazslo, mert úgyis ismered őket.:)
2016. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!