Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a facebook-hiba üzenetkü...

Mi ez a facebook-hiba üzenetküldéskor? :D

Figyelt kérdés
Egy felhasználó nem az ismerősöm, de ott van, hogy ha ismered, küldj neki üzenetet. Megírom, amikor viszont elküldeném, kiírja, hogy "Ő jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet." Facebook-nak jelentettem, már rég, semmi. Visszaírtak, hogy köszönik a bejelentést, nem tudnak válaszolni egyenként, mert sok a bejelentés. Másoknak tudok írni, és úgy tudom, neki is tudnak mások írni. Nem igaz, hogy nem tudok egy csajt randira hívni! :D

2016. aug. 12. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy letiltotta hogy uzenetet tudj kuldeni neki vagy nem tudom :D
2016. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy be lehet állítani, hogy ne írhasson privát üzenetet csak ismerős vagy ismerősök ismerősei.. lehet embered ugyanezt tette :)
2016. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy akkor szerintem megírni se engedné az üzenetet. Így viszont egy hibaüzenetet ír ki. Ha enyém lenne a Facebook, biztos úgy szerkeszteném, hogy konkrétan kiírja, hogy azt állította be. :D
2016. aug. 14. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!