Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win XP-ről mentem át WIN...

Win XP-ről mentem át WIN 7-re. Ezekután nem tudom használni másolásra Hp 2280 as nyomtatómat /oldalt nyomtat / nem találok rá illesztőprogramot, a telepítőlemezem - mivel régi - csak xp és 2000-et jelöli. Dobjam ki a nyomtatót?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 10:05
 1/2 belapus ***** válasza:
Próbáld megnézni a honlapjukon, talán van frissített driver.
2016. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Vagy sok esetben fel lehet hackelni a régebbi rendszerre készült drivert is. Ha alapól nem megy, a kompatibilitás fülön lehet szórakozni. Esetleg kézzel feltenni...

Nem biztos, hogy elsőre működik, de általában előbb-utóbb életre lehet kelteni. Nekem pl. a jó öreg Audigy hangkártya ketyeg XP alapú drivercsomaggal, illetve a Leadtek tuner a Vista x64 meghajtójával problémamaentesen -Windows10 rendszeren...

2016. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!