Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon bejelentkeztek egy...

Facebookon bejelentkeztek egy másik ip címről. Vagy azonos ip?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Erről az ip címről lenne szó: 195.228.152.73

Rákerestem, és ez a keleti pályaudvar.

Na szóval, az lehetséges, hogy ez az ip cím, megeggyezik a Debreceni máv állomáson lévő nyílt wifi ip címével?

Úgy tudom ez nem lehetséges.


Aznap én bejeletkeztem a máv wifijéről, rá három percre írtam az egyik ismerősömnek.


De azért is furcsálom, mert már egy ideje úgy érzem, hogy mintha más is lenne a fészembe, épp ezért kukkantottam rá, de az lassan 2 hónappal ezelőtti bejelentkezés, akkor nem voltam abba a városba sem, meg kapnom kell értesítést, ha valaki bejelentkezik stb..(Ez a megérzésem, ami általában mindig bejön.)


Köszi!



2016. aug. 14. 22:15
 1/3 anonim válasza:
A kerdesre nem tudok valaszolni...de a jelszavad csereld le oszt annyi! :)
2016. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert már egy ideje úgy érzem,"

Bizony... nem is akarsz már soha jelszót cserélni? Ha valaki kizabálja a hűtődet, akkor nem cseréled le a zárat?

2016. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel semmi jele nem volt(jeleznie kellene, meg küldenie kódot telefonra), de amúgy is itt az ideje cserélnem jó pár plattformon.


Köszönöm a válaszokat! :)

Ment a zöld pacsi :)

2016. aug. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!