Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek készül valójában ez a...

Kinek készül valójában ez a Gyakorikérdések oldal?

Figyelt kérdés

Miért van kitörölgetve sok válasz és kérdés is, és ezt kajak valaki egész nap ellenőrizgeti?

Gemius-nak dolgoznak?

Mi értelme az oldalnak?

Miért ilyen primitív már 10 éve a felépítés?

Valaki őszintén elhiszi az ide érkező válaszok vagy vélemények valódiság tartalmát?



2016. aug. 20. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

He?

Milyen valódiság, milyen tartalom? Milyen primitív felépítés?

2016. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Am a moderátorok törölgetnek kérdéseket/válaszokat...
2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A felhasználóknak.

Ha megnyomod a kis piros gombot akkor meglátod milyen okok miatt törölnek kérdéseket és válaszokat.

Passz.

Kérdeznek valaki valamit amit nem tud, és válaszol valaki aki remélhetőleg tudja

Őszintén szólva szerintem jobb ez a design mint a megabájt/oldal css-javascript-flash szörnyek amiknek több erőforrás kell mint a crysisnak. Minimalista, átlátható, működik mobilról és gyengébb gépekről is.


Igen

2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ellenőriznek minden beküldett tartalmat, csak amit a felhasználók jelentenek. A moderáció a szabályzaton alapul ami tiltja például provokatív, sértő, reklámozó, jog-törvénysértő, társkereső, apróhirdetős-kereskedő kérdések kiírását, és ezeket törlik.


Az oldal célja az ismeretterjesztés lenne, valaki nem tud egy problémára egy választ, és mások megadják neki. A választ emberek adják, a valódiságát a pontozási rendszer használata támasztja/támasztaná alá, mert a rossz válaszokat nem hasznosnak, a jó választ hasznosnak értékelik és ezek eredménye közel tükrözi is a valóságot.


A kinézetet valószínűleg egyszerűbb fenntartani mert nem igényel sok erőforrást, és mindig kockázatos meglépni egy nagyobb fejlesztést. Az emberek utálnak kilépni a komfortzónájukból és nyitottak lenni a változásra, és nem hajlandóak elfogadni és megtanulni egy új felületet kezelni. Ahányszor a Facebook csak újít akkor hetekig megy a siránkozás és vergődés hogy megint más valami. Az Iwiw bele is bukott a nagy ráncfelvarrásba. Továbbá amikor nem volt mobilos felülete az oldalnak az volt a baj, amikor lett akkor meg az lett a baj...

2016. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát egy nap érkezik kb 100 vagy 200 hasonló kérdés, és hasonló válasz minden témakörben, a weboldal szerkezete dizájnja kb web 1.0, ha valaki szélsőséges kérdést vagy megnyilvánulást tesz fel, legyen az akár vulgárisan szélsőséges, vagy provokatívan, vagy bárhogyan ahogy valakik szerint az nem illő, az el van süllyesztve. Egyébként meg lehet bármiylen hülyeséget írni ha szépen van megfogalmazva, ha tudják ellenőrizni a googléval belekötnek, ha nem akkor meg simán tényként kintmarad.
2016. aug. 20. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az internet(surface web) sötét bugyra kell ahol azt anyázol akit akarsz, addig élteted Hitlert még el nem fárad a kezed akkor ott a 4chan. Ott mindent lehet, senki nem moderál semmit
2016. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te is csak vitatkozni akarsz, azért tetted fel a kérdést.

Kész álláspontod van a témával kapcsolatban, úgyhogy mi mondhatunk bármit, téged úgysem lehet megingatni. Láttam már ilyet egy párat itt. :)

2016. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert ez egy kis költségvetésű oldal,egyszerűen fölösleges rajta újítani ha már így is sokan vannak itt.A célközönség a felhasználók,én jelenleg csak ebbe a kategóriába vagyok valamennyire aktív,illetve sok topik más oldalon egyszerűen befuccsolt.(OFF:én mondjuk mostanában reklámzenéket keresek erre pedig csak ez az oldal alkalmas,egyszerűen nincs más,illetve IT kategória színvonala valamikor jó volt és itt ragadtam de ez most se rosszt annyira de volt jobb is)
2016. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemtom bszus mi van itt de minden döglik lefele komolyan..
2016. aug. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!