Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Ncore-ról töltök le valamit...

Ha Ncore-ról töltök le valamit nem seedeli vissza, ha meg pl extratorrent-ről akkor 5 perc alatt már 1. 000-ás arányt eléri, ez miért van?

Figyelt kérdés
A netem elég gyors: 125Mbit/s letöltés és 10.5 Mbit/s feltöltés. De a lényeg az, hogyha Ncore-ről letöltök valamit, van hogy 1 hónap múlva is 0.000-ás az arány, nem seedel vissza semmit, és emiatt állandóan letöltésmegvonást kapok. Viszont ha pl extratorrentről letöltök valamit percek alatt visszaseedeli, van hogy pár órát nem figyelem és már 6.000-ás arányba visszatöltötte. Ez miért van ? Tudok tenni vlamit hogy az ncore-os torrenteket is seedelje rendesen ?

2016. aug. 22. 15:34
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Mert az nCore -nál rengeteg aktív seed -er van. Így nem biztos hogy tőled szedik. Gagyibb torrent oldalakon, meg nem seed -elnek olyan becsületesen, és nincs is annyi felhasználó sem, ezért jó ha van 1-2 normális seed -elő akinek jó a fejtöltési sebessége, és lehet tőle szedni.

Amúgy meg nCore -on nem kell ezzel foglalkoznod. Hit'n'Run szabály van, nem az arány számít. Bőven jó ha elég ideig seed -ben tartod a torrenteidet.

2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mit takar ? mennyi ideig kell seedben lennie ? Mert én sose törlöm le őket, több hónapos torrentjeim vannak a listámban mégis csomószor letöltés megvonást kapok 1 hónapra....
2016. aug. 24. 00:32
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Akkor ott más gond van. Lehet hogy passzív módban vagy rossz hálózati beállítások miatt. (Pl. routered van és nem nyitottál portot a torrent kliensnek.)


Nekem szutyok és drága ADSL -em van. 20 Mbps/1 Mbps, amiből megkapok stabilan 15 Mbps/0,5 Mbps -ot. Mégse kapok warnt, pedig ezzel a f*s nettel esélyem se lenne megfelelő arány elérni.


A Hit'n'Hun szabálya egyértelműen le vannak írva az oldal "Wiki" menüjében. Az adatlapod "HnR" menüjében meg láthatod mennyi ideig kell még seed -elned az adott torrentet (hátravan: óra/perc).

Általában 48 óra, ha nem sikerül semmit feltöltened belőle. Ha meg igen, akkor lehet kevesebb is. Ezt egy képlet szerint számolják, de ez is le van írva...

2016. aug. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented, valószínűleg akkor ez a baj. Mert routerem van és ilyen portot nem tudok nyitni, elmagyarazod légyszíves hogyan kell? Mert akkor a netem ezek szerint elég erős hogy ne kapjak warnt.
2016. aug. 27. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen márkáju a routered?
2016. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!