Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék az interneten...

Hogyan tudnék az interneten csak emberek számára értelmezhető információ alapján keresni?

Figyelt kérdés

Van egy saját magam által készített fotó egy nagyon ritka plüssmaciról, amiely évekkel ezelőtt elveszett, de szeretném ismét valahonnan megvenni, megszerezni..


Mivel ez a fotó saját készítésű, így nyilván google-ban nem nagyon tudom képi hasonlóság alapján megkeresni, kulcsszavakra sem kaptam semmi relevánsat..

Úgy érzem, hogy csak úgy tudnék értelmes találatot kapni, ha embertömegek néznék meg a fotót, melyek közül ha valaki felismerné a gyártót majd közölné velem..


Hajlandó lennék jutalmat is adni annak aki bizonyítékot szolgáltatva felismeri, mégtöbbet ha meg is szerzi nekem. Van olyan oldal, ahol ilyen jellegű feladatokat kérhetnek másoktól?

Kicsit hatékonyabb megoldásokra gondolok, mint a "hirdesd meg facebookon"...



2016. aug. 31. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig a fb az egyik legjobb megoldás. Azt szeretnéd, ha sokan látnák a képet, így az egy jó terep ennek a kérésnek.
2016. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!