Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 8.1 nem ismeri fel a...

HelpMe99 kérdése:

Windows 8.1 nem ismeri fel a Wireless adapterem, mi lehet a gond? Már egy hete, rejtéjes módón, a laptopomról (Aspire E5-573G) "eltünt" a wireless adapter, és semmilyen wi-fi hálozatot nem észlel a laptop. Valaki valamiféle megoldás?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan megmondani , hogy mi történt , igazából , csak egyik reggel , mikor bekapcsoltam , nem észlelte a wi-fit , előszőr azt hittem a router a gond , de telefonom viszont észleli a wi-fit , azután elkezdtem újra feltelepíteni , a wireless drivert , de ez sem müködött , ahogyan semmiféle próbálkozás az Eszközkezelőben. Arra jutottam , hogy újra telepítem az op.rendszert , és imádkoztam , hogy müködjön , de ez sem hozott semilyen eredményt . Az eszközkezelőben egyáltalán nem jelenik meg a wifi adaapter , pedig tudtom szerint , akkor is meg kellene jelenjen , ha nem müködik a "Hálozati és megosztási központban is , csak akkor jelenik meg valamiféle háloat az adapter beállításokba , hogyha ethernet kábelt csatlakoztatok a laptophoz. Már nagyjából minden módszert megpróbáltam amit a neten találtam , de semmi nem müködött , remélem valaki tud majd segíteni nekem .... Válaszokat előre is köszönöm

#laptop #hiányzó wireless adapter #hiányzó wi-fi adapter #Aspire E5-573G adapter probléma #nem észlelt wifi #eltünt a wifi #nincs wi-fi csak ethernettel müködik a net
2016. okt. 19. 19:53
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Pl. Egy "Rendszer visszaállítás" olyan időpontra, amikor még működött...
2016. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Repülő üzemmód nincs véletlenül bekapcsolva?
2016. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Repülő üzemmód nincs bekapcsólva , és ugye általában a windows 8.1 alatt , repülö üzemmód mellet lehet a wi-fit ki be kapcsolgatni , az a be/ki kapcsoló gomb is eltünt.

Próbáltam vissza állítani körábbi mentésre , de nem történik semmi , csak simán újraindul , és hiba üzenetet ír ki

2016. okt. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!