Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogáson régi archivált...

Jófogáson régi archivált hirdetést nem lehet újra föladni ingyen? Csak azt látom, hogy kiemléssel és egyéb pénzlehúzásért lehetne.

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Amint kicsinálták az OLX-et, onnantól csak pénzért lehet megújítani a hirdetést. És ráadásul kategóriához és nem a meghirdetett árhoz igazodik a díj.

Nekem 50-60 apró, jellemzően pár száz forintos cuccom volt fent OLX-en. Havonta 2-3 darabot adtam el, volt, amit fél évnél is tovább hirdettem, de mivel ingyen meg lehetett újítani egy kattintással, nem zavart. Mióta csak jófogás van, leszoktam a hirdetésről. Se kedvem, se időm nincs mindent újból feladni, egy 500 ft-os cucc megújításáért meg nem fogok 200 ft-ot fizetni. Ráadásul a jófogás rendszere (főleg a keresője) is ezerszer rosszabb, mint az OLX volt, szóval nálam lehúzták a rolót.

2016. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
200Ft? én csak 1000-2000 Ftért látok kiemelési lehetőséget, egyébként ja, a Jófogás hihetetlenül szar, nem is értem miért nem csinál valaki jobbat
2016. okt. 30. 01:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem, mert iszonyatos pénzeket kell a reklámba ölni, mire népszerű lesz egy ilyen oldal és nem jön vissza a befektetés, mert mindenki ingyen akar hirdetni.

De persze lehetne ezt kompromisszummal: pl. havi 10 terméket ingyen megújíthanál és/vagy a hirdetési ár 2-3%-a lenne a megújítási díj és nem fix összeg.

2016. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anc ***** válasza:
:) kövezzetek meg, de ezzel leírtátok kb a vaterát, ott csinálják ezt, legalábbis próbálják megvalósítani, nem véletlenül megy a jutalék, valamiből tudni kell fejleszteni, változtatni az oldalt. jófogás zsákbamacsa, a vatera ennél tisztább, főleg mert gyakran hirdetek és vásárolok is
2016. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Vatera az aukciós oldal. Ott túl sok hercehurca van, hogy most megvette a jóember, számold ki a postadíjat, postázd el, stb, míg OLX-en én döntően helyben adtam el és személyesen adtam át. Nyilván ilyen lehet vatera-n is, de mivel ott nem tud közvetlen felhívni a vevő, hogy kellene neki a cucc, ezért számomra macera.
2016. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!