Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan hozható létre olyan...

Hogyan hozható létre olyan link, ami egy paypalos befizetői oldalra viszi a vásárlót, és ott tud nekem fizetni termékek után?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 22:29
 1/2 Aryol válasza:

Belépsz arra az oldalra, aminek kell a linkje és kimásolod a címsávot, majd elküldöd, akinek szánod.

De ez magában még nem lesz elég, ahhoz, hogy más fizetni tudjon a nevedben, ahhoz meg kell adnod az adott oldalhoz (webáruházhoz) tartozó belépési adataidat (pl. felhasználónév, jelszó) is.

2016. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam érthető... Szóval árulok valamit. Az áru mellé odabiggyesztek egy gombot, amire ha rányom a vevő, az továbbítja egy paypalos oldalra, ahol ki tudja fizetni a terméket. Ez az összeg az én számlámra érkezik.
2016. nov. 3. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!