Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-os Chat beszélgetésbe...

Facebook-os Chat beszélgetésben miért nem működik az egyik link?

Figyelt kérdés

Facebook-on egy ismerősöm tavaly elküldte nekem egy YouTube videó linkjét. A beszélgetést az előbb visszapörgettem addig, és azt írja ki, hogy a mellékletet törölték. YouTube-on viszont meg tudom nézni, tehát nem magát a videót törölték. A többi link működik a beszélgetésben. De azt az egyet, azt ki törölte? Ha az egyik fél töröl egy üzenetet, az a másik félnél még megmarad, szóval, ha ő törölte volna, még akkor sem törlődne nálam. Az előtte és az utána küldött linkek nincsenek letiltva, csak ez az egy.

A kérdésem tehát az, hogy hogyan szűnhetett meg ez a link, és ki szüntette meg a mellékletet?



2016. nov. 1. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyesmi

100%, hogy nem szándékosan csinálta valaki

Valószínűleg csak a facebook vagy a youtube működésében történt valami változás, ami ezt okozta

2016. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!