Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal-ról lehet pénzt áttenni...

PayPal-ról lehet pénzt áttenni bankszámlára? Bővebb kifejtés és másik kérdés lent.

Figyelt kérdés

YouTube-on videókat készítek és a Fullscreen partnercéghez vagyok leszerződve. Eddig összesen 260 dollárt kerestem és még semennyit nem költöttem el belőle, mert a jogosítványom szeretném belőle finanszírozni (tudom, hogy ez nem elég, de csak jövő nyáron szeretném elkezdeni). Eddig a pénzt a legjobb barátnőm PayPal-jára utaltattuk mivel nekem még nincsen sem bankszámlám, sem PayPalom. Egy hónap múlva leszek 18 és a szüleim belementek, hogy csináltathassak magamnak számlát. Természetesen a Fullscreennél egyből átállítom majd a PayPalt, és onnantól a sajátomra kapom majd. Ami viszont eddig megvan, azt a barátnőm PayPaljáról át lehet majd tenni az enyémre? A másik kérdés pedig arra vonatkozik, hogy mivel a jogosítványt nem lehet PayPallal fizetni, valahogy "le lehet szedni" a pénzt PayPalról bankszámlára?


Elnézést, ha a kérdés kicsit furcsán van megfogalmazva de sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. nov. 5. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik PayPal számláról a másikra simán lehet utalni, de díja van. PayPal-ról bankszámlára szintén le lehet kérni a pénzt, pár nap alatt átutalják, 25 ezer forint fölött ennek díja sincs.

Amúgy meg nem kell 18-nak lenned, hogy saját bankszámlád legyen. Nekem 16 éves korom óta van.

2016. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!