Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb vírusírtó?...

Melyik a legjobb vírusírtó? Ingyenes, vagy fizetős éri meg? ESET, Kaspersky, AVG, AVAST! , AVIRA, Bitdefender, Trendmicro stb? INDOKOT IS KÉREK, PRO KONTRA ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

Figyelt kérdés

Néha, néha netbankolnék is...

Windows 10 van a gépen.



#vírusirtó #internet security #Erősvédelem #Behatolhatatlanság
2016. nov. 6. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom jönnek az olyan válaszok, hogy maga a felhasználó a legjobb vírusírtó... de már figyelmességgel is becsusznak dolgok...
2016. nov. 6. 14:31
 2/5 belapus ***** válasza:

A netbankolás-védelem tipikusan az a funkció, amelyet a fizetős verziók tartalmaznak.

Azért nem lehet egyértelműen válaszolni a kérdésre, mert mindenki a saját szempontjai ( hardver, esztétika, támogatás ) szerint igyekszik biztonsági szoftvert választani.

Vannak tesztelő oldalak, ahol a Kaspersky és a Bitdefender szoktak az élen végezni.

Ami a Kaspersky hátránya lehet, kissé magasabb hardverigény.

A Bitdefender nem magyar nyelvű.

2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyiket lenne érdemes letölteni?
2016. nov. 6. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A G DATA része a BankGuard védelem, ilyen technológia más vírusirtóban nincs. Ez gyakorlatilag megakadályozza a banki trójaiak működését a böngészők felügyeletén keresztül. Emellett gyors is, és a kártevőket is kiemelkedő arányban ismeri fel. Bővebb információ: [link]
2016. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezen az oldalon találtam erről egy hasznos cikket:


[link]

2020. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!