Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebook-on kikapcsolom a...

Ha Facebook-on kikapcsolom a chat-et, látják az ismerőseim, hogy fenn vagyok az oldalon?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én kipróbáltam hogy kikapcsoltam és kérdeztem a testvéremtől hogy fent vagyok e és fent voltam :D

de valamikor nem látni :D

2016. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem kéne hogy lássák, de ha elkezdesz lájkolgatni, tudni fogják, hogy rejtve vagy bent...
2016. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor most nem egyértelmű, de ne lájkoljak ha rejtve akarok maradni:)
2016. nov. 10. 17:50
 5/5 anonim válasza:
De igen, láthatják. Méghozzá úgy, hogy folyamatosan azt jelzi a chatlista, hogy 1p - azaz, mintha egy perce lettél volna fent. De ha valaki már egy fél órája egy perce volt fent, az gyanús, hogy jelenleg épp fenn van. Messengeren pedig látni is, ha rákattintasz a nevére, hogy jelenleg elérhető, akkor is, ha tiltott téged. Tehát nem igazán lehet teljesen elrejtőzni, annyi, hogy ha sok ismerőse van, mindig az online-okat fogja előrébb sorolni, nem a rejtetteket, így lehet, hogy már pont lelógsz a sorból, de olykor keverheti is, így ez sem 100%.
2016. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!