Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen YouTube partnercégek...

Milyen YouTube partnercégek válasszak?

Figyelt kérdés

Csatornám lassan eléri a 7000 feliratkozót és 250000 megtekintést. Az a baj, hogy semmit nem tudok a bevételszerzésről, partnercégekről, stb. Egy-két régi videót, weboldalt találtam, viszont azóta rengeteg minden változott. Segítséget, ötleteket szeretnék kérni. Érdemes csatlakozni partnercéghez, és ha igen, melyikhez? Késő, vagy netán korai még?


És bármi más tippetek van, nagyon szívesen várom: nem vagyok valami tájékozott ezen a téren.



2016. nov. 30. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, valoszinuleg korai meg, ekkora megtekintes szamnal szerintem eddig osszesen kaptal volna parezer forintot. Inkabb told ki minel messzebbre a partnercegezest, elegge unszimpatikus hogy egybol ramegy valaki a penzre, mert az jon le mint ha azert csinalnad.
2016. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Google Adsense-t ajánlom.
2016. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan MCN-t, aki a bevétel megosztásos verziót ajánlja. Pl. a Mr Bugtv volt ilyen, amit a Klikkmánia megvett, velük érdemes felvenni a kapcsolatot. Megmutatod a csatornád? AKár privát üzenetben is érdekelne.
2016. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hello-kukac-mrbugtv.com
2016. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1# Szó sincs róla, ha csak a pénz miatt csinálnám, már rég bekapcsoltam volna a bevételszerzési funkciót. Nagyon szeretem a csatornám, viszont szeretném fejleszteni: de ez gyakran sajnos elég költséges, így hát jó lenne, ha nem saját pénztárcából kéne fizetnem. És különben is: úgy tudom, egy partnercég nem csak bevételszerzésre jó; belekerülsz vele gy új közösségbe, új embereket ismersz meg és növeled a nézettséged. De javítsatok ki, ha rosszul tudom.


2# Úgy hallottam, az AdSense teletömi reklámmal a videót és nagyon keveset fizet. Nem így van?


Köszi a válaszokat! :)

2016. nov. 30. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

"Úgy hallottam, az AdSense teletömi reklámmal a videót és nagyon keveset fizet. Nem így van?"

Szerinted miért fizetne bárki neked egy fillért is ? A szép fehér fogaidért ?

Hát persze hogy reklámok jelennek meg a videódon. Naná. :)

2016. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a reklám általában az egyik legnagyobb bevételforrás. Csak annyit mondtam, hogy az AdSense különösen sok reklámmal tömi tele a csatornát, gyakorlatilag nézhetetlenné válik tőle a videó - ezzel szemben viszont még kevesebbet is fizet a partnercégeknél.
2016. nov. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!