Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vodafone HomeNet sim kártyám...

A vodafone HomeNet sim kártyámat ha beleteszem a telefonomba vagy az előző routerembe akkor tudok vele internetezni?

Figyelt kérdés
Most váltottam MobilNet M csomagról Homenetre. A Mobilnet M csomagból megmaradt a kis hordozható routerem. A homenethez járó router viszont nem hordozható és ez nem jó mert ez lenne a legfontosabb hogy tudjam hordozni magammal mint az előzőt. Ha átteszem a telefonomba a simet vagy a kis routerbe akkor nincs internet. Viszont csomagváltás előtt ha a kicsiből áttettem a telómba a simkártyát akkor a telón is tudtam netezni. Nem értem hogy miért. Esetleg van rá megoldás? Valami beállítási lehetőség? Vagy ha vissza akarnám mondani, hogy esetleg más csomagot válasszak akkor mire számítsak?
2016. dec. 3. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
a Homenet csak es kizarolag a homenethez jaro router tipussal hasznalhato
2016. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!