Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megint lassú az internetem....

Megint lassú az internetem. Ez vírus?

Figyelt kérdés
A sztori röviden:Volt egy év hogy kb minden nap fel idegesített a net mert iszonyúan kiszámíthatatlan volt ingadozott.. tehát az oldalakat alig töltötte be valamikor 1 percig töltötte és lesz*rtam és kiléptem az oldalból mert be se töltötte.. És volt hogy mintha most hoztam volna haza a boltból olyan új lett volna simán betöltött mindent.. de inkább rossz volt mint ez a szuper jó állapot.. Így kb mindennap dührohamot kaptam, ha játszottam valamivel egyszer 30 ping máskor 16000 aztán 200 fixen tehát úgy ingadozott ahogy tudott... na azóta újra lett telepítve és 3 hónapig nem jelent meg ez a probléma.. mint a mennyország olyan volt. Egyszer csak ma játszok (League of Legends-el amivel az előbb említett 1 éve is játszottam)régi osztálytársammal akivel abban az egy évben játszottam (inkább csak laggolgattam) és ahogy felhívtam beszéltünk a 3 hónap tökéletes net után egyszer csak hopp 400+ ping és lehetetlen volt utána játszani.. ezt ő csinálhatta valahogy? vagy honnan szedhettem össze ezt ha ez valami vírus? De a leglényegesebb hogy mit tudnék csinálni ellene azon kívül hogy újratelepítem a laptopomat? Köszönöm előre is a segítséget ha valami + információ kéne az érkezett válaszra reagálva leírom.

#internet #vírus #számítógépes vírus #internetes vírus #internet korlátozás #Lol vírus #Egyik pillanatról a másikra lassú internet
2016. dec. 18. 16:40
 1/2 Snake Bite válasza:
Lehet vírus vagy mode,router baj is! És szolgáltató és kábel. Rossz konfig, stb. Javaslom hívj hozzá szakembert.
2016. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Leviplatformer ***** válasza:

Ez ténylegesen lehet Router/szolgáltató hiba,deviszont:

Ha csak a játékon belül lép fel a hiba,akkor írd be a konzolba(ha van :D)

/com_maxfps 200

VAGY

/cg_maxfps 200

lehet hogy azért ugrál,mert nincs rendesen beállítva az FPS korlát ;)

2016. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!