Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon az a lehetőség,...

Facebookon az a lehetőség, hogy sms-kódot kér, ha valaki vagy én magam bejelentkezem ismeretlen böngészőből, azt jelenti, hogy ismeretlen eszköz böngészőjéből?

Figyelt kérdés
Mert ha nem, hanem azt jelenti, aminek elsőre tűnik, azt én úgy értelmezném, hogy mivel Google Chrome-ról lépek be állandóan, így ha Jóskapista Tápiórettenetesről vagy Rodrigo a Kanári-szigetekről megpróbálná feltörni a profilomat Google Chrome-on keresztül, nekik ugyanúgy nem kéne kód. És akkor ott van az, hogy menthetem a böngészőt, hogy onnantól azon keresztül is kód nélkül bejussak.

2016. dec. 20. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatot ki akartam törölni, azzal ne foglalkozzatok.
2016. dec. 20. 09:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, valószínűleg sütit/cookie-t használnak hogy elmentsék a böngészőt. Egyébként le is írják ha a kérdőjel fölé viszed az egeret: Az ismeretlen böngésző olyan számítógépet vagy telefont jelent, amelyet korábban még nem használtál.


(Egyébként ha csak simán a böngésző User-Agentet néznék, akkor is stimmelnie kéne az oprendszernek és a pontos böngésző verziónak is)

2016. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!