Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kérdés mit jelképezhe...

Facebook kérdés mit jelképezhet ez a profil, és borítókép?

Figyelt kérdés

Egy illető megváltoztatta a profilképét egy olyan képre, amin egy tenyér tart egy fekete rózsát.A borítőkép pedig egy fekete selyemszerű anyag lett.


Valakije meghalt,vagy csak a lelkiállapota ilyen sötét,Mikor szokták ezt felrakni.


Nem,nem kérdezem meg,nem vagyunk olyan viszonyban....csak érdekel.


2017. jan. 3. 06:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem gyászol, bár akkor totál fekete képet szoktak kirakni. Nem javaslom, hogy rákérdezz, elég ciki tud lenni, én így tudtam meg, hogy az egyik gimis évfolyamtársam meghalt rákban.
2017. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogyis kérdezek rá...

Nem nem gyász, akkor más jele is lenne.

Kis nyomozás után kiderült, gerincsérvműtétje volt.

Egy idő után átváltoztatta megint rendes képre, utána vissza erre a fekete rózsára...érdekes...


Amúgy igen,halálesetkor tiszta feketére szokták... de találkoztam olyannal is aki nem változtatta meg a képét a férje halálakor se, maradt a közös képe Korda Gyurival...:((

2017. márc. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!