Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Könnyű feltörni a fb fiókot?

Könnyű feltörni a fb fiókot?

Figyelt kérdés
Másodszorra történik meg velem, hogy valaki belép a fiókomba és üzenetet küld, vagy kitöröl dolgokat. Pedig nem egyszerű a jelszavam és nem maradok bejelentkezve. Ennyire könnyű feltörni a fiókot?
2017. jan. 3. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a fiókot könnyű feltörni, hanem a számítógépedet.
2017. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A facebookot magát nem törik fel. Téged viszont nagyon könnyen. Pl simán lehet keylogger a gépeden, elég egy óvatlan kattintás hozzá. De ezen kívül is számos módja van, hogy önként oszd meg a jelszavad valakivel, és többnyire nem is sejted, hogy mikor volt. Úgy meg tökmindegy mennyire bonyolult a jelszavad.
2017. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű olyan teszi aki készülékén beléptél már.


Biztonsági beállításokba menj be, és könnyen megoldható hogy többet ne lépjen be idegen. Még SMS értesítést is kérhetsz ingyen hogy ki lép be.


Beállítások-> Biztonság -> Belépési figyelmeztetések -> Értesítést kérek (kiválasztás) -> Változtatások mentése


Beállítások-> Biztonság -> Bejelentkezett helyek -> Megszakítás (Minden létező variánson amit ír hogy Firefox stb.)


Ennyi. Szivesen.

2017. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Más nem fér hozzá a gépemhez és én sem szoktam máséról használni, de azért köszönöm.
2017. jan. 3. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb oldal sebezhetősége az email fiók.

Sok ember fél idegen gépről belépni a faceba de lazán megnézi az emailjeit.Az email jelszavát is kell cserélni nem csak a face jelszavát amennyiben gyanús dolgot észlel.

2017. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Más nem fér hozzá a gépemhez és én sem szoktam máséról használni, de azért köszönöm."


Ez még nem jelenti azt, hogy biztonságban vagy. Messze nem. Egy feltört program, egy tört játék, vagy akár egy "ingyenes" program, egy nyerési lehetőség, egy kapott levél, és még mindig lehetne sorolni, hogy milyen módon lehet egy felhasználót és/vagy a számítógépét feltörni.

2017. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán ha tudnánk hogy milyen üzenetet küld,miket töröl ki, akkor még segíteni is tudnánk.
2017. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!