Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WOT-ban melyik ágon kezdjek...

WOT-ban melyik ágon kezdjek el terjeszkedni?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok szóval előttem van az összes ág üresen (ág=nemzet)

2017. jan. 17. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez erősen attól függ milyen tank (td, arty, light, med, heavy) játékstílusát érzed a amagdénak. Szrintem a német a szovjet és a brit fán indulj aztán majd a kialakul és több tapasztalatod lesz akkor könnyen tudsz választani, hogy melyik lesz a fő. De később amúgy is igényed lesz a többi tankra is, már ha addigra nem unod meg a játékot...
2017. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Német és szovjet rendben, de szerintem egy kezdő ne essen neki a briteknek, ahhoz már specifikusabb ismeretek kellenek, nem olyan általános tankok.

Szovjet nehéz tank ágat javaslom, német páncélvadász, német közepes tank (pz 4 felé), és esetleg amerikai az m4 felé.

2017. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Brittet kezdtem már van egy Matildám az jó?
2017. jan. 17. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen már nem tőlünk kéne kérdezned, hogy jó-e, hanem magadtól megítélni. Ha már elkezdted, akkor meg nem mindegy? Menj vele, aztán ha nem tetszik, eladod.

Mondhatom én neked, hogy a Skoda T25 a legjobb (persze nem az :D ), de ha te utálsz vele játszani, akkor lényegtelen. Neked kell érezned mi tetszik, ebben a játékban nincs jó és rossz tank, csak olyan, amelyikkel egyenesen kell az ellenségnek rohanni, és olyan, amjivel taktikázni kell.

2017. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nevemben szereplő 2000 nem a születési évem
2017. jan. 18. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit szerintem (és sokak szerint is) KÖTELEZŐ megszerezni az a KV-1. Tier 5-ben alig van ellenfele,így remekül meg lehet vele tanulni a játékot,a sidescrapet (ami a szovjet heavyknél fontos), pénzkeresésre ha nincs prém tankod akkor az egyik legjobb,összességében A tökéletes tank a játékban kezdők számára. Közepes ág is jó náluk (nem csoda hisz fehéroroszok a fejlesztők).


Németeket nem ajánlom kezdőknek,ugyanis igen nehezen használhatóak tekintve a vékony páncélt és a nagy profilt. Kivéve a TD-k azokkal lehet aratni (Stug lényegében egy alternatíva a KV-1 helyett)


Amerikai tankok is barátságosak kezdőknek, T1 Heavy,M4 Sherman mindkettő remek kis tank a maga szintjén (és az utánuk jövő ág is egy-egy jó ág)


Britek szintén igényelnek egy kis tapasztalatot,így azt sem ajánlom.


Svédek,csehek,japánok mind-mind tapasztaltabbaknak valók (kivéve japán heavy) így azokkal se próbálkozz még.


Kínaiakat megpróbálhatod,igazából az egész egy szovjet-másolat.

2017. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szovjet IS-7 vonala kezdőbarát
2017. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!